Modrá nerezová termoláhev Silky 480 ml AMBITION
Kód: DA-42208Detailní popis produktu
Termoláhev na výlet
Perfektní doplněk pro každodenní použití nebo na výlety a cestování. Vyrobeno z nerezové oceli s matným povrchem. U hrdla láhve je praktická gumová rukojeť, která usnadňuje přenášení nebo vyjímání termoláhve z batohu. Vhodná pro teplé i studené nápoje.
- Krásná pastelová, modrá barva
- Vyrobeno z nerezové oceli
- Objem po okraj 480 ml
- Vhodná pro horké i studené nápoje
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Silky
- Délka: 6.5 cm
- Šířka: 6.5 cm
- Výška: 26 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: silikon|ocel|plast
- Barva: modrá
- EAN: 5904134404749
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134404749 |
| product color: | modrá |
| product material: | silikon|ocel|plast |
| product dajar collection: | Silky |
| product capacity: | 480 ml |
| product diameter: | 6.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
