Modrý dětský termos Betty a Bunny 320 ml AMBITION JUNIOR
Kód: DA-43119Detailní popis produktu
Modrý termos pro děti
Dětský termos v modré barvě barvě s atraktivním designem vezmou vaše dítě na nezapomenutelnou cestu plnou zábavy a smíchu. Termos je vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli, díky čemuž perfektně udržuje vysokou i nízkou teplotu nápojů. Jeho lehká konstrukce a praktické víčko s uchem, které slouží jako hrneček na pití, usnadňuje přenášení a používání. Kolekce králíčků Betty a Bunny není jen dětským nádobím, ale jsou to také kamarádi vašeho dítěte, kteří udělají z každého občerstvení jedinečný zážitek.
- Objem 320 ml po okraj: ideální objem pro děti všech věkových kategorií
- Nerezová ocel: vynikající udržování teploty nápoje
- Lehký design: snadné přenášení
- Uzávěr s hrnkem: víčko plní funkci šálku na pití
- Barevný design: potěší každé dítě
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition Junior
- Série: Betty i bunny
- Délka: 8.7 cm
- Šířka: 7 cm
- Výška: 18.9 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel
- Barva: modrá
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134518897
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134518897 |
| product color: | modrá |
| product material: | ocel |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Betty i bunny |
| product capacity: | 320 ml |
| product diameter: | 6.7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
