Modrý termohrnek Cobalt 380 ml AMBITION
Kód: DA-98885Detailní popis produktu
Praktický termohrnek na kávu a čaj
Termohrnek Cobalt v tmavě modré barvě je dokonalou kombinací moderního designu a praktičnosti. Je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, odolné vuči poškození. Díky termoizolaci efektivně udržuje teplotu vašeho nápoje – teplého i studeného – a to po dlouhou dobu. Víčko má těsný uzávěr a pohodlné otevírání na kliknutí – jediný pohyb a můžete si vychutnat vaši oblíbenou kávu nebo čaj. Díky kompaktním rozměrům se hrnek snadno vejde do tašky i do batohu. Je to perfektní volba na cesty, výlety i do práce.
- Objem: celkový zcela po okraj: 380 ml
- Design: elegantní, tmavě modrá barva
- Kvalita provedení: nerezová ocel odolná proti poškození
- Funkčnost: udržuje nápoje dlouho teplé
- Praktičnost: víko se systémem zacvaknutí pro rychlý přístup k nápoji
- Kompaktní rozměr: do kabelky i do batohu
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Cobalt
- Délka: 9 cm
- Šířka: 9 cm
- Výška: 15 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: modrá
- EAN: 5907078494265
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078494265 |
| product color: | modrá |
| product material: | ocel|plast |
| product dajar collection: | Cobalt |
| product capacity: | 380 ml |
| product diameter: | 9 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
