Obědový termos Magnum 750 ml AMBITION
Kód: DA-84561Detailní popis produktu
Obědový termos Magnum je vyrobený z nerezové oceli. Užitečný zejména během mnoha hodin strávených mimo domov : na výletě, v práci, na cestách. Termos zpomaluje ztrátu teploty jídla a to jak pro teplé, tak i studené pokrmy. Termos je vybaven vnitřním víčkem a kryt termosky, funguje jako miska, do které si můžete naložit jídlo. Celkový objem po okraj: 900 ml Užitkový objem: 750 mlTechnické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Magnum
- Délka: 10.5 cm
- Šířka: 10.5 cm
- Výška: 18.5 cm
- Váha: 0.620000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: stříbrná
- Vzor: hladký
- EAN: 5904134959560
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 5904134959560 |
| product color: | stříbrná |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Magnum |
| product capacity: | 750 ml |
| product diameter: | 10.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
