Růžový nerezový termohrnek Calido 400 ml AMBITION
Kód: DA-320031Detailní popis produktu
Termohrnek s blokací
Termohrnek je vyroben z trvanlivých a odolných materiálů, díky kterým je odolný proti poškození a bude sloužit mnoho let. Ergonomický tvar umožňuje pohodlné držení v ruce. Větší objem (400 ml po okraj) umožňuje připravit dostatečné množství nápoje na delší cestu nebo výlet. Je k dispozici v několika elegantních barvách, díky kterým si každý najde model šitý na míru jeho preferencím. Díky keramické vložce termohrnek efektivně udržuje nápoje teplé, díky čemuž budou káva nebo čaj horké po mnoho hodin. Vložka také nezadržuje žádné zápachy či chutě.
- Automatický uzávěr
- Keramická vložka
- Lze použít pro horké i studené nápoje
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Calido
- Délka: 7.5 cm
- Šířka: 7.5 cm
- Výška: 19.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: silikon|ocel|plast
- Barva: růžová
- EAN: 5907078430317
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078430317 |
| product color: | růžová |
| product material: | silikon|ocel|plast |
| product dajar collection: | Calido |
| product capacity: | 400 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
