Šedý termohrnek Gris 350 ml AMBITION
Kód: DA-66702Detailní popis produktu
Termohrnek na kávu a čaj
Termohrnek Gris v elegantní šedé barvě je spolehlivým každodenním společníkem - je vhodný na procházku, do práce i na cesty. Díky lehkému designu a ergonomickému tvaru se pohodlně drží a díky kompaktní velikosti se snadno skladuje. Hrnek je vybaven praktickým tlačítkem s blokací, které umožňuje snadné otevření jedním stisknutím. Je výbornou volbou pro udržení teploty vašich oblíbených nápojů, jak teplých, tak studených, a díky speciálnímu designu zůstává vnější část vždy chladná na dotek, což zajišťuje pohodlí při používání.
- Design: elegantní šedá barva a ergonomický tvar
- Na cesty i do práce: káva a čaj vždy po ruce
- Všestrannost: pro horké i studené nápoje
- Termoizolace: udržuje nápoje teplé a studené, zatímco vnější strana zůstává chladná
- Bezpečnost: tlačítko s blokací– snadno se otevírá a zabraňuje náhodnému rozlití
- Objem: celkový objem zcela po okraj: 400 ml, užitkový objem: 350 ml
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Spark
- Výška: 17.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: šedá
- Vzor: hladký
- EAN: 5907078428581
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078428581 |
| product color: | šedá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Spark |
| product capacity: | 350 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
