Stříbrný termos Royal 500 ml AMBITION
Kód: DA-66715Detailní popis produktu
Elegantní termos ve stříbrné barvě
Elegantní stříbrný termos na kávu a čaj Royal splní vaše očekávání. Díky dvojité vakuové izolaci udrží termos nápoje horké či studené po dlouhou dobu, díky čemuž se skvěle hodí na dlouhé procházky, na výlety nebo do práce. Je vyroben z odolné nerezové oceli odolné proti poškození. Pevný uzávěr zaručuje bezpečnost proti úniku nápojů a díky lehkému designu a ergonomickému tvaru se termos pohodlně používá a snadno se skladuje.
- Vakuová izolace: udrží nápoje horké či studené po dlouhou dobu
- Nerezová ocel: zajišťuje trvanlivost a odolnost proti poškození
- Těsné uzavření: chrání před úniky
- Lehký a praktický: pohodlné použití, snadné skladování
- Objem: celkový objem zcela po okraj: 500 ml
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Royal ambition
- Délka: 7 cm
- Šířka: 7 cm
- Výška: 24 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel
- Barva: stříbrná
- Vzor: hladký
- EAN: 5907078428666
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078428666 |
| product color: | stříbrná |
| product material: | ocel |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Royal ambition |
| product capacity: | 500 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
