Termohrnek Animal Gepard 350 ml AMBITION
Kód: DA-98914Detailní popis produktu
Termohrnek s obrázkem geparda
Termohrnek z kolekce Animal, s obrázkem geparda, je perfektní volbou pro ty klienty, kteří preferují produkty, které přitahují pozornost nejen stylem, ale i funkčností. Termohrnek je vyrobený z masivní nerezové oceli, která zajišťuje odolnost a pohodlí. Termohrnek udrží nápoje horké i studené po dlouhou dobu, což z něj činí spolehlivého každodenního společníka. Těsné uzavření zabraňuje rozlití a ergonomický tvar umožňuje pohodlné používání na cestách, v práci, na procházce nebo v autě. Je to perfektní kombinace designu a praktičnosti pro moderní a aktivní lidi.
- Objem: celkový, zcela po okraj: 400 ml, užitkový: 350 ml
- Tepelná izolace: udrží nápoje horké i studené po dlouhou dobu
- Vysoká kvalita: vyrobeno z vysoce odolné nerezové oceli, víčko je z kvaitního plastu
- Moderní design: černobílé barvevné provedení s obrázkem geparda
- Těsné uzavření: bezpečné použití na cestách
- Ergonomický tvar: pohodlné držení a pití
- Víceúčelové použití: do práce, do školy, na procházky a na cestování
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Animal
- Výška: 20.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: bílá|černá
- Vzor: květinový
- EAN: 5907078494555
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078494555 |
| product color: | bílá|černá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Animal |
| product capacity: | 350 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
