Termohrnek Art Deco Stars Vločky 340 ml AMBITION
Kód: DA-66701Detailní popis produktu
Vánoční termohrnek
✔ Elegantní design ve stylu Art Deco
✔ Konstrukce z nerezové oceli
✔ Drží teplotu horkých i studených nápojů
Termohrnek Art Deco Stars je elegantním doplňkem pro zimní a vánoční dny. Je vyroben z odolné nerezové oceli, má vakuovou izolaci, která vám umožní udržet teplotu nápojů po delší dobu. Hlavní ozdobou hrnku je vzor sněhových vloček inspirovaný stylem Art Deco, který se vyznačuje geometrickou formou, barokními dekoracemi a tlumenými barvami. Hrnek je nejen stylový, ale také praktický - skvěle se hodí do kanceláře, na cesty nebo na procházku.
- Elegantní design: geometrické sněhové vločky ve stylu Art Deco, které dodávají hrnku jedinečný vzhled
- Celkový objem po zcela po okraj 340 ml
- Nerezová ocel: spolehlivý materiál odolný proti poškození, který zajišťuje dlouhou životnost produktu
- Vakuová izolace: udržuje dlouho teplotu nápojů - teplých i studených
- Všestrannost: do práce, na cesty nebo na procházku, vždy připraveno k použití
- Perfektní tip na dárek: skvělá volba pro milovníky stylových a funkčních doplňků
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Art deco
- Délka: 7 cm
- Šířka: 7 cm
- Výška: 20.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: bílá|černá|zlatá
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134405241
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134405241 |
| product color: | bílá|černá|zlatá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Art deco |
| product capacity: | 340 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
