Termohrnek Bizet Tiny Leaves 340 ml AMBITION
Kód: DA-84545Detailní popis produktu
Termohrnek Bizet je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, což poskytuje větší ochranu proti ztrátě správné teploty nápoje. Automatický uzávěr typu click-clack je velmi pohodlný a praktický. Profilový tvar hrnku je ergonomický. Termohrnek má šroubovací uzávěr, takže ho můžete důkladně umýt. Udrží nízkou i vysokou teplotu až po dobu 6 hodin. Termohrnek je ideální pro teplé i studené nápoje. Celkový objem: 350 ml Užitkový objem: 340 ml Kolekce Bizet obsahuje celou sérii produktů a to nejen na jídelní stůl, ale také praktické kuchyňské doplňky.Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Bizet
- Výška: 21.5 cm
- Váha: 0.300000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: bílá|modrá|zelená
- Vzor: květinový
- EAN: 5904134959416
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5904134959416 |
| product color: | bílá|modrá|zelená |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Bizet |
| product capacity: | 350 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
