Termohrnek Diamond Silver 420 ml AMBITION
Kód: DA-60985Detailní popis produktu
Termohrnek Diamond je zdoben designem v podobě geometrické 3D struktury v šedostříbrné, ocelové barvě. Má dvojitou stěnu a vložku z nerezové oceli 18/10. To poskytuje větší ochranu před ztrátou správné teploty nápoje. Automatický uzávěr typu klik-klak je velmi praktický a pohodlný. Profilovaný tvar hrnku je extrémně ergonomický. Termohrnek má odnímatelný uzávěr, takže jej lze důkladně umýt. Termohrnek je ideální pro teplé i studené nápoje. Celkový objem po okraj: 420 ml Užitkový objem: 400 mlTechnické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Diamond
- Délka: 7 cm
- Šířka: 7 cm
- Výška: 19 cm
- Váha: 0.274000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: šedá
- Vzor: geometrický
- EAN: 5904134959379
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 5904134959379 |
| product color: | šedá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | geometrický |
| product dajar collection: | Diamond |
| product capacity: | 400 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
