Termohrnek Flores 350 ml AMBITION
Kód: DA-66737Detailní popis produktu
Termohrnek s květinovým dekorem
Elegantní termohrnek Flores je dokonalou kombinací funkčnosti a decentního designu. Jeho štíhlý tvar, pastelové barvy a jemný květinový vzor vám zpříjemní každou chvíli s vaším oblíbeným nápojem. je vyroben z nerezové oceli s dvojitou vakuovou izolací, dokonale udržuje teplotu teplých i studených nápojů. Automatický uzávěr umožňuje rychlé otevírání a zavírání jednou rukou a možnost jeho odšroubování usnadňuje čištění. Je to perfektní volba do práce, na procházku nebo na výlet – bez ohledu na roční období.
- Kvalitní materiály: nerezová ocel zajišťuje odolnost a tepelnou izolaci
- Pastelový květinový vzor: romantický design
- Automatický uzávěr: umožňuje rychlé otevírání a zavírání
- Styl: dokonale ladí s ostatními prvky kolekce Flores
- Objem: celkový zcela po okraj: 350 ml, užitkový: 320 ml
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Flores
- Délka: 7.5 cm
- Šířka: 7.5 cm
- Výška: 21 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: bílá|více barev|zelená
- Vzor: květinový
- EAN: 5907078428932
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078428932 |
| product color: | bílá|více barev|zelená |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Flores |
| product capacity: | 340 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
