Termohrnek Garden Violet 340 ml AMBITION
Kód: DA-62288Detailní popis produktu
Termohrnek z kolekce Garden je zdobený květinovou dekorací v červených a fialových odstínech. Termohrnek je vybavený dvojitou stěnou a vložkou z vysoce kvalitní nerezové oceli, což zaručuje větší ochranu před ztrátou teploty nápoje. Automatický uzávěr typu klik-klak je velice pohodlný a praktický. Vyprofilovaný tvar hrnku je ergonomický. Uzávěr můžete odšroubovat a důkladně termohrnek vymýt. Termohrnek je vhodný pro teplé i studené nápoje. Kolekce Garden dodá Vaší jídelně i kuchyni nezaměnitelný charakter. Z této kolekce jsou dostupné porcelánové soupravy, talíře, misky, hrnky a šálky. Z kuchyňského vybavení naleznete v kolekci Garden pánve, pekáče, formy na pečení, čajníky, termohrnky, kuchyňské pomůcky a náčiní, kuchyňský textil, nádobky. Dostupné jsou také krabičky na bižuterii. Celkový objem: 350 ml Užitkový objem: 340 mlTechnické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Garden
- Délka: 7.5 cm
- Šířka: 7.5 cm
- Výška: 21 cm
- Váha: 0.300000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Vzor: květinový
- EAN: 5904134622884
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5904134622884 |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Garden |
| product capacity: | 340 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
