Termohrnek Iris 340 ml AMBITION
Kód: DA-42189Detailní popis produktu
Termohrnek Iris, s užitkovým objemem 340 ml, zdobí květinový dekor v modrých a fialových odstínech. Má dvojitou stěnu a vložku z nerezové oceli 18/10. To poskytuje větší ochranu před ztrátou správné teploty nápoje. Automatický klik-klak uzávěr je velmi pohodlný a praktický. Profilovaný tvar hrnku je extrémně ergonomický. Hrnek má odnímatelný uzávěr, takže jej lze důkladně umýt. Termohrnky jsou ideální na teplé i studené nápoje. Skvěle se hodí i jako dárek.Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Délka: 7.5 cm
- Šířka: 7.5 cm
- Výška: 21 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Počet osob: 1
- Materiál: ocel|plast
- Barva: více barev
- Vzor: květinový
- EAN: 5904134404367
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134404367 |
| product color: | více barev |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product capacity: | 340 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
| product number of people: | 1 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
