Termohrnek Love It's Love 400 ml AMBITION
Kód: DA-99583Detailní popis produktu
Termohrnek o užitkovém objemu 400 ml je vybaven dvojitou stěnu a vložkou z vysoce kvalitní nerezové oceli. Poskytuje to větší ochranu proti ztrátě správné teploty nápoje. Automatický uzávěr je velmi praktický. Profilový tvar hrnku je ergonomický. Díky těsnění mezi uzávěrem a hrnkem se nic nevyleje. Termohrnky Love s valentýnským motivem rozehřejí nejenom tělo, ale i srdce. Jsou skvělým nápadem na dárek při příležitosti svátku zamilovaných. V sérii Love naleznete také hrnky a termosy. Termohrnek má uzávěr, který lze rozšroubovat, takže ho můžete důkladně umýt.Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Love
- Délka: 8 cm
- Šířka: 8 cm
- Výška: 20.5 cm
- Váha: 0.300000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: bílá|modrá|více barev
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134958938
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5904134958938 |
| product color: | bílá|modrá|více barev |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Love |
| product capacity: | 400 ml |
| product diameter: | 8 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
