Termohrnek Lusso s LCD ukazatelem teploty 350 ml AMBITION
Kód: DA-42224Detailní popis produktu
Termohrnek s ukazatelem teploty
Moderní termohrnek je vyrobený z nerezové oceli s vakuovou izolací, která zajišťuje vynikající udržování teploty nápojů - teplých i studených. Díky svému elegantnímu designu a funkčnosti se skvěle hodí jak pro domácí použití, tak na cesty. LCD displej umožňuje neustále sledovat teplotu nápoje .
- Nerezová ocel s vakuovou izolací: dlouhodobé udržování teploty
- LCD displej: aktuální teplota nápoje na dosah ruky
- Ideální na cesty: káva a čaj na cestách
- Všestrannost: pro horké i studené nápoje
- Moderní design: stylové a funkční řešení
- Objem: celkový objem zcela po okraj: 350 ml
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Lusso
- Výška: 20 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: černá|zlatá
- Vzor: hladký
- EAN: 5904134404879
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134404879 |
| product color: | černá|zlatá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Lusso |
| product capacity: | 350 ml |
| product diameter: | 6.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
