Termohrnek Pets Kočky 400 ml AMBITION
Kód: DA-42213Detailní popis produktu
Termohrnek z nerezové oceli
Perfektní hrnek pro všechny milovníky mazlíčků. Termohrnek zdobí moderní grafika koček v různých, často vtipných situacích. Je vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli. Termohrnek má dvojitou stěnu, která zaručí udržení správné teploty nápoje po dlouhou dobu bez ohledu na vnější podmínky. Je vybavený automatickým uzávěrem typu klik, jehož použití je mimořádně pohodlné a praktické. Pití z termohrnku je díky němu bezproblémové a riziko rozlití nápoje je minimální. Skvělý tip na dárek pro milovanou osobu, která je milovníkem koček.
- Vyrobeno z nerezové oceli
- Automatiký uzávěr typu klik
- Zajímavý design
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Pets
- Šířka: 7 cm
- Výška: 20.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: šedá
- EAN: 5904134404794
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134404794 |
| product color: | šedá |
| product material: | ocel|plast |
| product dajar collection: | Pets |
| product capacity: | 400 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
