Termohrnek Royal Marble Grey 350 ml AMBITION
Kód: DA-42249Detailní popis produktu
Termohrnek na teplé i studené nápoje
Elegantní a moderní termohrnek na kávu a čaj je tou správnou volbou pro efektní transport teplých či studených nápojů. Je vyrobený z nerezové oceli, má vakuově izolovanou vložkou a efektivně udržuje teplotu teplých i studených nápojů po delší dobu. Je nepostradatelný v práci, na výletech nebo při každodenních činnostech. Umožní vám mít svůj oblíbený nápoj vždy po ruce. Hrnek je vybaven pohodlným otevíráním na tlačítko a pojistkou zabraňující náhodnému otevření, což zaručuje bezpečné použití.
- Nerezová ocel pevný materiál, odolný proti poškození a korozi
- Vakuová izolace efektivně udržuje teplotu nápojů po delší dobu
- Otevírání tlačítkem pohodlný mechanismus pro snadné použití
- Pojistka proti náhodnému otevření zvyšuje bezpečnost a zabraňuje rozlití nápoje
- Kompaktní velikost ideální na cesty, do práce nebo na výlet
- Objem celkový po okraj: 390 ml, užitkový: 350 ml
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Royal ambition
- Délka: 6.5 cm
- Šířka: 6.5 cm
- Výška: 20 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: šedá|zlatá
- Vzor: jiný
- EAN: 5904134405159
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134405159 |
| product color: | šedá|zlatá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Royal ambition |
| product capacity: | 350 ml |
| product diameter: | 6.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
