Termohrnek Royal Red 420 ml AMBITION
Kód: DA-84554Detailní popis produktu
Termohrnek Royal s blokací, v krásné červené barvě se zlatými akcenty. Hrnek má dvojitou stěnu a vložku z nerezové oceli, která poskytuje větší ochranu před ztrátou správné teploty nápoje. Speciální uzamykací mechanismus chrání před náhodným otevřením hrnku a tvarovaný náustek usnadňuje pití. Hrnek je skvělý do práce i na cestování. Lze ho použít na studené i teplé nápoje. Elegantní kolekce termohrnků Royal je k dispozici ve čtyřech fantastických barvách. Celkový objem po okraj: 420 ml Užitkový objem: 400 mlTechnické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Royal ambition
- Délka: 7.5 cm
- Šířka: 7.5 cm
- Výška: 23 cm
- Váha: 0.295000 kg
- Materiál: silikon|ocel
- Barva: červená|zlatá
- Vzor: hladký
- EAN: 5904134959522
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5904134959522 |
| product color: | červená|zlatá |
| product material: | silikon|ocel |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Royal ambition |
| product capacity: | 420 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
