Termohrnek Rubi 350 ml AMBITION
Kód: DA-98903Detailní popis produktu
Termohrnek s červeným vzorem
Termohrnek Rubi je elegantní a praktická nádoba, která kombinuje funkčnost s jedinečným designem. Je zdobený decentním rostlinným motivem v intenzivní červené barvě, který přitahuje pozornost a dokonale doplňuje kolekci Rubi. Dvoustěnný design a vložka z nerezové oceli účinně chrání nápoj před ztrátou teploty a zajišťují po dlouhou dobu teplotu nápojů - ať horkých nebo studených. Automatický uzávěr typu klik-klak usnadňuje používání termohrnku. Je to vynikající volba do práce, do školy, na procházku nebo na cesty a také stylový dárek pro milovanou osobu.
- Objem: celkový zcela po okraj: 350 ml
- Vložka z nerezové oceli: trvanlivost a hygienické použití
- Dvojitá stěna: lepší termoizolace
- Použití: na horké i studené nápoje
- Kolekce Rubi: lze kombinovat s dalšími prvky série
- Uzávěr klik-klak: otevření a uzavření jedním pohybem
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Rubi
- Délka: 7 cm
- Šířka: 7 cm
- Výška: 20.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: bílá|červená
- Vzor: květinový
- EAN: 5907078494449
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078494449 |
| product color: | bílá|červená |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Rubi |
| product capacity: | 350 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
