Termohrnek s blokací Glossy Black 420 ml AMBITION
Kód: DA-82854Detailní popis produktu
Termohrnek Glossy značky Ambition je vybavený dvojitou stěnou a vložkou z nerezové oceli, což zaručuje větší ochranu před ztrátou teploty nápoje. Dále je vybavený blokací, která chrání před nechtěným otevřením a rozlitím. Vyprofilovaný náustek usnadňuje použití. Hrnek je vhodný do školy, do práce i na výlety a můžete ho využít jak na teplé tak studené nápoje. Elegantní vzhled. Celkový objem: 420 ml Užitkový objem: 400 mlTechnické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Glossy
- Výška: 23 cm
- Váha: 0.290000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: černá|stříbrná|šedá
- Vzor: hladký
- EAN: 5904134959294
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 5904134959294 |
| product color: | černá|stříbrná|šedá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Glossy |
| product capacity: | 420 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
