Termoláhev z nerezové oceli s dotykovým LCD displejem Indi Gold 420 ml AMBITION
Kód: DA-42190Detailní popis produktu
Termoláhev do auta
Praktická termoláhev, která se vám bude hodit do školy, auta nebo na výlet. Vyrobeno z nerezové oceli. Má vakuově izolovanou vložku, díky které je náš nápoj udržován ve správné teplotě. V horní části uzávěru je LCD dotyková obrazovka která nám dotykem umožňuje zkontrolovat přesnou teplotu nápoje. Výrobek je ideální pro teplé i studené nápoje.
- Vyrobeno z nerezové oceli
- Vakuově izolovaná vložka
- dotykový LCD displej – díky němu víte, jakou teplotu má váš nápoj
- Baterie je součástí balení
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Indi
- Výška: 23.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: černá|zlatá
- Vzor: hladký
- EAN: 5904134404565
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134404565 |
| product color: | černá|zlatá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Indi |
| product capacity: | 420 ml |
| product diameter: | 6.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
