Termoplechovka Tropical Black Melon 250 ml AMBITION
Kód: DA-99587Detailní popis produktu
Termoplechovka o celkovém objemu 250 ml z kolekce Tropical Ambition je skvělou alternativou klasického termohrnku. Menší rozměry se bez problému vejdou do baťůžku nebo malé tašky. Plechovka je vyrobena z nerezové oceli, náustek ve formě slámky je vyroben ze solidního plastu. Termoplechovka je skvělý doplněk na výlety. Udrží po dlouhou dobu vysoké i nízké teploty. Plechovka je vybavena dvojitou stěnou a vložkou z nerezové oceli, což zaručuje delší zachování teploty nápoje. Díky těsnění mezi víčkem a nádobkou, plechovka velice dobře těsní.Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Tropical
- Délka: 7.5 cm
- Šířka: 7.5 cm
- Výška: 15.5 cm
- Váha: 0.185000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: bílá|černá|růžová|více barev|zelená
- Vzor: květinový
- EAN: 5904134958976
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 5904134958976 |
| product color: | bílá|černá|růžová|více barev|zelená |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Tropical |
| product capacity: | 250 ml |
| product diameter: | 7.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
