Termos Glamour Violet 500 ml AMBITION
Kód: DA-99558Detailní popis produktu
Termosy z kolekce Glamour jsou vyrobeny z nerezové oceli a zdobené barokním motivem. Vyznačují se vynikající tepelnou izolací, zaručenou pomocí vložky s vakuovou izolací. Termos má těsný uzavírací a otevírací systém. Káva nebo čaj v takovém termosu si udrží vysokou teplotu po dlouhou dobu. Termos je vhodný pro teplé i studené nápoje. Celkový objem: 550 ml Užitkový objem: 500 mlTechnické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Glamour
- Výška: 24 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel
- Vzor: květinový
- EAN: 5904134202321
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134202321 |
| product material: | ocel |
| product pattern: | květinový |
| product dajar collection: | Glamour |
| product capacity: | 500 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
