Termos Ribs 500 ml AMBITION
Kód: DA-98900Detailní popis produktu
Pruhovaný termos Ribs
Moderní termos Ribs kombinuje funkčnost s osobitým stylem. Jeho geometrický, černobílý pruhovaný vzor mu dodává módní a poutavý charakter. Vnitřek je vyroben z nerezové oceli a vakuově izolovaná konstrukce umožňuje, aby nápoje zůstaly dlouho teplé nebo studené. Automatický uzávěr zajišťuje těsné utěsnění a pohodlné používání a také nalévání bez toho aby jste museli víčko zcela odšroubovat. Termos bude perfektním společníkem pro každodenní použití – do práce, do školy nebo na cesty.
- Design: stylové, elegantní černobílé pruhy
- Materiál: nerezová ocel s vakuovou izolací
- Funkce: udržuje nápoje teplé i studené po dlouhou dobu
- Pohodlí: automatický uzávěr umožňuje snadné nalévání
- Objem: zcela po okraj: 500 ml
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Ribs
- Výška: 24 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: bílá|černá
- Vzor: jiný
- EAN: 5907078494432
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5907078494432 |
| product color: | bílá|černá |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | jiný |
| product dajar collection: | Ribs |
| product capacity: | 500 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
