Termos Velvet Blue 500 ml AMBITION
Kód: DA-84548Detailní popis produktu
Vnější vrstva termosu Velvet a vložka jsou vyrobeny z nerezové oceli. Termos se vyznačuje vynikající tepelnou izolací, zajištěnou ocelovou vložkou, která je vakuově izolována. Termos má těsný zavírací a otevírací systém, díky kterému udrží vysokou teplotu nápoje po dlouhou dobu. Termos je ideální pro teplé i studené nápoje. Káva nebo čaj několik hodin nevychladne. Studený nápoj si také zachová svou teplotu po dlouhou dobu. Celkový objem po okraj: 520 ml Užitkový objem: 500 ml Barva: modráTechnické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Velvet
- Délka: 7 cm
- Šířka: 7 cm
- Výška: 24 cm
- Váha: 0.417000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: modrá
- EAN: 5904134959461
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 5904134959461 |
| product color: | modrá |
| product material: | ocel|plast |
| product dajar collection: | Velvet |
| product capacity: | 500 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
