Zelený nerezový termohrnek Alice 350 ml AMBITION
Kód: DA-42246Detailní popis produktu
Zelený termohrnek z nerezové oceli
Termohrnek Alice je kombinací moderního vzhledu a funkčnosti a bude perfektní volbou pro vaše oblíbené teplé i studené nápoje. Díky dvojité vakuové izolaci si nápoj udrží teplotu po mnoho hodin. Zelená barva hrnku dodává svěžest a odlišuje jej od ostatních.
Praktičnost a neotřelý design
Zelený termohrnek Alice určený pro každodenní použití je vyroben z odolné nerezové oceli, která zajišťuje jeho dlouhou životnost. Profilovaný náustek umožňuje pohodlné pití a speciální uzamykací mechanismus chrání před nechtěným otevřením a rozlitím nápoje. Ať už jste v kanceláři, na procházce nebo na cestách, tento hrnek bude vaším spolehlivým společníkem.
- Zelená barva: poutavý a energizující vzhled
- Nerezová ocel: pevná a odolná proti poškození
- Dvojitá vakuová izolace: udržuje teplotu nápojů po dlouhou dobu
- Zamykací mechanismus: chrání před náhodným otevřením
- Objem: celkový objem po okraj: 390 ml, užitkový objem: 350 ml
- Profilovaný náustek: zajišťuje pohodlné pití
Technické parametry:
- Výrobce: Ambition
- Série: Alice
- Výška: 20.5 cm
- Váha: 1.000000 kg
- Materiál: ocel|plast
- Barva: zelená
- Vzor: hladký
- EAN: 5904134405128
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky a termohrnky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 5904134405128 |
| product color: | zelená |
| product material: | ocel|plast |
| product pattern: | hladký |
| product dajar collection: | Alice |
| product capacity: | 350 ml |
| product diameter: | 7 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
