Zestaw do sprzątania odkurzacz bezprzewodowy zmiotka dla dziecka ZA4633
Kód: J-ZA4633Detailní popis produktu
Rewelacyjny zestaw do sprzątania będzie świetną zabawą dla dzieci, podczas której nauczą się dbania o porządek i troszkę pomogą w domowych obowiązkach.
Zestaw został wykonany z tworzywa sztucznego, w jasnych, wesołych kolorach. Przyda się podczas zabawy w dom, czy hotel.
Zestaw zawiera:
- odkurzacz bezprzewodowy,
- 2 dodatkowe końcówki do odkurzacza,
- łopatka,
- zmiotka,
- łopatka,
- butelka z atomizerem,
- miseczka,
- szmatka,
- woreczek z styropianowymi kuleczkami.
Odkurzacz jest zasilany bateriami (3 x AA, brak w zestawie), dzięki czemu świetnie imituje prawdziwy sprzęt, przez co zabawa jest bardzo realistyczna. Aby uruchomić odkurzacz należy przycisnąć szary guzik na rączce. Podczas zabawy usłyszymy dźwięk pracy odkurzacza, a kuleczki wewnątrz zbiornika na śmieci zostaną wprawione w ruch. Zbiornik na kuleczki jest otwierany, dzięki czemu zabawa może nie mieć końca. Wymienne końcówki sprawią, że zabawa będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Super sprzęt dla każdego małego pomocnika.
Wymiary odkurzacza: ok. 72,5 cm x 14,5 cm x 9 cm
Zestaw zapakowany jest w ładne kolorowe pudełko idealnie nadające się na prezent. Sklep Jokomisiada oferuje szeroki wybór zabawek z serii AGD.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uklízecí sety pro děti |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.415 kg |
| EAN: | 5905258524511 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | ok. 69 cm x 36 cm x 10,5 cm |
| waga: | ok. 1,4kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| baterie: | 3 x AA (brak w zestawie) |
| Karton: | 8 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 36 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 69 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 11 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 4554 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
