Kieszonkowy pistolet sikawka na wodę dla dzieci Niebieski Rekin ZA4964
Kód: J-ZA4964 NIDetailní popis produktu
Kieszonkowy pistolet na wodę w kształcie rekina to must have dla każdego malucha, który zapragnie pobawić się w bitwę wodną!
Zabawka stworzona jest z gładkiego, przyjemnego w dotyku plastiku, który jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu i świetnie nada się dla dzieci. Wyglądem przypomina rekina, tylko jest jego o wiele mniejszą wersją - ma opływowy kształt ciała, szpiczasty ogon, wystające zęby, zarysowane skrzela oraz płetwy. Dzięki temu staje się jeszcze większą atrakcją!
Do tego jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy odkręcić ogon zwierzęciu, wlać do niego wodę, następnie zakręcić, wcisnąć czerwony, wystający guzik i już! Można zaczynać zabawę! Dużym plusem jest przezroczysty magazynek, czyli miejsce, które pełni funkcję przechowywania cieczy, ponieważ w ten sposób dziecko kontroluje poziom wody.
Dodatkowym atutem są ruchome oczy rekina, które w trakcie poruszania się użytkownika, czy nawet samej ręki - podskakują razem z nim :)
Pistolet sikawka jest idealnym rozwiązaniem na upalne dni, basen, plażę, a przede wszystkim śmigus dyngus! Zapewnia dużo radości dziecku, jak i również zachęca go do aktywnego spędzania czasu na zewnątrz. Chyba nie ma osoby, która nie lubiłaby biegania i oblewania wszystkiego wodą, prawda? Bitwa wodna czas start!
Zestaw zawiera:
- 1 x pistolet
Wymiary:
15,5 cm x 13 cm x 5,5 cm
Materiał:
- plastik
Sikawka w kształcie rekina to fenomenalna zabawka dla każdego malucha! W sklepie Jokomisiada mamy szeroki wybór pistoletów na wodę, które idealnie nadadzą się dla dzieci w każdym wieku. Musisz nas koniecznie odwiedzić, zapraszamy!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodní pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.075 kg |
| EAN: | 5905258529172 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 15,5 cm x 13 cm x 5,5 cm |
| waga: | 0,075 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Długość towaru w centymetrach: | 13 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 16 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 6 |
| Kolor: | niebieski |
| Waga gabarytowa w gramach: | 208 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
