Elektrické autíčko pro děti Ford GT 4 motory 2místné
Kód: J-PA0337 NISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Představte si ten úsměv na tváři vašeho dítěte, když usedne za volant vlastního sportovního vozu Ford GT! Toto exkluzivní elektrické autíčko, inspirované legendárním modelem, přináší prémiový vzhled, výkon a především dvojitou zábavu pro sourozence nebo kamarády. S dynamickou siluetou, ikonickými závodními pruhy a propracovanými detaily je to splněný sen každého malého závodníka.
Naše dětské elektrické autíčko Ford GT je navrženo pro maximální komfort a bezpečnost. Disponuje dvoumístným interiérem s pohodlnými sedadly z eko-kůže a dvěma nezávislými 3bodovými bezpečnostními pásy. Díky funkci pomalého startu je rozjezd plynulý a bezpečný, zatímco tichá a odolná kola z EVA pěny zajišťují pohodlnou jízdu. Rodiče ocení plnou kontrolu díky dálkovému ovládání s nastavením rychlosti a tlačítkem STOP pro okamžité zastavení, což je ideální pro menší děti.
Zábava na palubě je zaručena s bohatým multimediálním panelem. Děti si mohou užívat Bluetooth, FM rádio, USB/MP3 vstupy a předinstalované melodie, doplněné o realistický zvuk motoru při startu a přední LED světla. Tento červený Ford GT není jen hračka, je to brána k nezapomenutelným dobrodružstvím, rozvoji koordinace a pocitu, že řídí skutečný supersport. Je to ideální dárek, který přinese spoustu radosti a emocí!
Technické parametry
- Název varianty: univerzální
- Barva: modrý
- Karosérie: plast
- Typ kol: měkká EVA kolečka
- Typ sedadla: křeslo potažené ekokůží
- Otevírací dveře: Ano
- Zvukové efekty: Ano
- Klakson: Ano
- Hudební panel: Ano
- FM rádio: Ano
- Vstup pro MP3: Ano
- USB vstup: Ano
- Plynulý rozjezd: Ano
- Záruka: 24 měsíců
- Návod: Ano (v českém jazyce)
- Baterie do dálkového ovladače: 2 x AAA 1,5 V (baterie nejsou součástí balení)
- Pro děti: 3 +
- Doba jízdy: cca 1-2 hodiny
- Světelné efekty: Ano
- Rychlost: 1–3 km/h
- Klíče: Ne
- Tlumiče: Ne
- Slot pro SD kartu: Ne
- Nabíječka: ano 24V 1A
- Dálkové ovládání: Ano
- Doba nabíjení baterie: 8–12 hodin
- Jízda: 2 rychlosti vpřed a 2 rychlosti vzad
- Vzdálenost od konce sedadla k plynovému pedálu: 33 cm
- Výška od země: 8 cm
- Bezpečnostní pásy: ano tříbodový
- Baterie: 1 x 24V 7Ah
- Kontrolka nabití baterie: Ne
- Kola: průměr kola 25 cm, šířka kola 9 cm
- Nosnost: 59 kg
- Baterie do volantu: 2 x AA (baterie nejsou součástí balení)
- Rozměry sedadla: šířka 2 x 27 cm, hloubka 18,5 cm, výška opěradla 19 cm
- Hmotnost balení: 28,5 kg
- Rozměry balení: 109 cm x 70 cm x 35 cm
- Rozměry vozidla: délka 140 cm, šířka 79,5 cm
- Pohon: přední 2 x 24V 19000 ot./min, zadní 2 x 24V 12000 ot./min
- Hmotnost vozidla: 24,3 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 28.5 kg |
| EAN: | 5905258544212 |
| Pohon: | přední 2 x 24V 19000 ot./min zadní 2 x 24V 12000 ot./min |
| Baterie: | 1 x 24V 7Ah |
| Jízda: | 2 rychlosti vpřed a 2 rychlosti vzad |
| Rychlost: | 1–3 km/h |
| Rozměry vozidla: | délka 140 cm šířka 79,5 cm |
| Výška od země: | 8 cm |
| Vzdálenost od konce sedadla k plynovému pedálu: | 33 cm |
| Rozměry sedadla: | šířka 2 x 27 cm hloubka 18,5 cm výška opěradla 19 cm |
| Kola: | průměr kola 25 cm šířka kola 9 cm |
| Nosnost: | 59 kg |
| Rozměry balení: | 109 cm x 70 cm x 35 cm |
| Hmotnost vozidla: | 24,3 kg |
| Hmotnost balení: | 28,5 kg |
| Karosérie: | plast |
| Typ kol: | měkká EVA kolečka |
| Typ sedadla: | křeslo potažené ekokůží |
| Otevírací dveře: | Ano |
| tlumiče: | NE |
| Světelné efekty: | Ano |
| Zvukové efekty: | Ano |
| Klakson: | Ano |
| Hudební panel: | Ano |
| FM rádio: | Ano |
| Vstup pro MP3: | Ano |
| Slot pro SD kartu: | NE |
| USB vstup: | Ano |
| Kontrolka nabití baterie: | NE |
| Plynulý rozjezd: | Ano |
| klíče: | NE |
| Bezpečnostní pásy: | ano tříbodový |
| Nabíječka: | ano 24V 1A |
| Dálkové ovládání: | Ano |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Návod: | Ano (v českém jazyce) |
| Doba nabíjení baterie: | 8–12 hodin |
| Doba jízdy: | cca 1-2 hodiny |
| baterie do volantu: | 2 x AA (baterie nejsou součástí balení) |
| Baterie do dálkového ovladače: | 2 x AAA 1,5 V (baterie nejsou součástí balení) |
| Barva: | modrý |
| Pro děti: | 3 + |
| Délka (cm): | 70 |
| Výška (cm): | 109 |
| Šířka (cm): | 35 |
| Objem (gr): | 44508.33 |
| Název varianty: | univerzální |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
