Elektrické autíčko Buggy UTV NEL-901 4x4 černé
Kód: L-19894Detailní popis produktu
Elektrické autíčko Buggy UTV NEL-901 je vybaveno motorem o výkonu 4x35W a baterií s výkonem 12V7Ah. Autíčko má měkká EVA kola a křeslo z ekokůže. Bezpečnostní pásy jsou nedílnou součástí. Maximální zatížení autíčka je 30 kg. Autíčko lze ovládat za pomocí dálkového ovládání. Bezpečnost zajistí přední a zadní LED světla. Pokud rádi posloucháte při řízení hudbu, udělá Vám určitě radost i přehrávání zvuku pomocí Bluetooth či USB.
Technické parametry:
- Motor: 4x35W
- Baterie: 12V7Ah
- Rychlost: 3-8 km/h
- Rozměry vozidla: 111 cm x 70 cm x 63 cm
- Prázdná váha: 17 kg
- Max. Zatížení: 30 kg
- Doba nabíjení: 8 hodin
- Doba provozu: do 1 hodiny
- Brzda: Automaticky, když uvolníte plynový pedál
- Nouzové zastavení s dálkovým ovládáním (P)
- Zvuk: Bluetooth, USB
- Světla: Přední a zadní LED
- Dálkové ovládání: 2,4G
- Kola: Měkká EVA
- Křesla: Ekokůže
- Bezpečnostní pásy: +
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické buginy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 5905991013051 |
| barva: | černá |
| baterie: | 1x12V 7AH |
| Max. nosnost: | 30kg |
| počet motorů a výkon: | 4x35W |
| rychlost: | 3-8 km/h |
| sedadlo a pásy: | Ekokůže, pásy ano |
| typ kol: | měkká EVA kola |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
