Huśtawka Bocianie gniazdo OKRĄGŁA śr. 100cm - max. obciążenie 250kg SP0878
Kód: J-SP0878Související produkty
Detailní popis produktu
Huśtawka ogrodowa "Bocianie gniazdo" o średnicy 100 cm sprawdzi się w każdym domowym placu zabaw. Huśtawka z pełnym okręgiem jest przeznaczona dla dzieci i dorosłych do maksymalnej wagi 250 kg. Wykonana z materiałów odpornych na warunki pogodowe.
Może być montowana na tarasie, drzewie w ogrodzie, czy pokoju. Gniazdo posiada regulowaną długość lin, aby móc dostosować właściwą wysokość dla użytkownika.
Dane techniczne:
- rodzaj: huśtawka
- typ: bocianie gniazdo
- kształt: okrągła
- max. obciążenie: 250 kg
- średnica: 100 cm
- waga: 3 kg
- regulowana długość lin: ok. 170 cm
- grubość liny: 1,8 cm
- koluszka do zawieszenia: metalowe
- materiał stelażu: metal
- materiał obudowy stelażu: pianka
- materiał siedziska: wytrzymałe tworzywo sztuczne
- materiał lin: poliester
- montaż: stelaż na "kliki", materiał siedziska na rzepy przy stelażu
- kolor: czarna mata, 6-kolorowe obszycie
Zestaw zawiera: elementy do samodzielnego złożenia huśtawki.
Odpoczynek w ogrodzie na takiej huśtawce pozwoli na całkowity relaks. Nie ma to jak pobujać przez chwilę w obłokach na huśtawce.
Przeznaczenie tylko do użytku własnego (domowego). Sklep Jokomisiada oferuje szeroki wybór sprzętów do ogrodu, zapraszamy!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houpačky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 5905258545424 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 72 x 37 x 7 cm |
| waga: | 3,5 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec uniseks |
| Długość towaru w centymetrach: | 7 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 37 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 72 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 3108 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
