Doloni Skluzavka s madlem 243 cm Bílo-šedá
Kód: STK14742Související produkty
Detailní popis produktu
Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití na zahradě, v pískovišti, ale například i v bazénu či v dětském pokoji.
Možná jste však netušili, že dětské skluzavky jsou skvělým prostředkem pro rozvoj hrubé motoriky. Děti si při klouzání trénují koordinaci pohybů, rovnováhu, posilují svaly.
Tato skvělá skluzavka je vyrobena s vysoce kvalitního materiálu. Má krásnou barvu a její zajímavý vzhled zaručeně přiláká všechny děti. Díky masivnímu plastu je skluzavka velmi stabilní a bezpečná. Navíc je odolná vůči povětrnostním podmínkám. Součástí skluzavky je madlo, díky kterému mohou děti bezpečně vylézt a následně se sklouznout. Montáž a údržba je velmi jednoduchá.
Díky této skvělé skluzavce už nemusíte chodit do dětského parku či na hřiště.
Skluzavku nevystavujte bouřce, silnému větru nebo vichřici.
DŮLEŽITÁ BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: při skládání skluzavky je velmi důležité řídit se přiloženým návodem k použití. Nezapomínejte na zabezpečovací pás a šrouby, které jsou také součástí balení.
Specifikace Doloni dětské skluzavky.
Vlastnosti a funkce:
- Perfektní zpracování a kvalita použitých materiálů zaručuje skluzavce dlouhou životnost
- Minimální náročnost na montáž a údržbu
- Stabilní madlo
Parametry:
- Vhodné pro děti: od 3 let
- Materiál: Plast
- Barva: Bílá a šedá
- Celková délka : 240 cm
- Délka skluzavky: 243 cm
- Výška: 114 cm
- Nosnost: 35 kg
- Rozměry balení: 149 x 40 x 49 cm
- Záruka: 24 měsíců
- Výrobce: Doloni
Návod

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klouzačky, skluzavky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8596406061261 |
| Barva: | Krémszín/Szürke |
| Věk: | 3 év, 4 év, 5 év, 3 roky + |
| Materiál: | Műanyag |
| Nosnost: | 35 kg |
| Délka skluzu: | 243 cm |
| Typ: | volně stojící |
| Délka snímku: | 243 |
| Výška produktu: | 114 |
| Maximální nosnost: | 35 |
| Type de public: | Enfant |
| Reglamento Correo Electrónico: | carrefour@aga24.cz |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
