Układanka edukacyjna Montessori Mozaika Koraliki Kulki drewniane ZA4438
Kód: J-ZA4438Související produkty
Detailní popis produktu
Drewniana edukacyjna układanka dla dzieci to świetna zabawa i trening głowy. Zestaw pozwala na ćwiczenie koncentracji, uwagi, pozwala poznać kolory, ćwiczy rączki, zdolności motoryczne, zapewnia mnóstwo pozytywnych emocji. To zabawka edukacyjna dla małych dzieci, która pomaga dzieciom uczyć się kształtów, kolorów, liczenia i koordynacji ręka-oko.

W skład zestawu wchodzi:
- 77 kolorowych kulek (po 11 szt w 7 kolorach)
- 7 kolorowych miseczek na kulki
- drewniany panel (składająca się z 2 części)
- 10 szablonów przedstawiających: krab, ośmiornica, rekin, płaszczka, wieloryb, kogut, owca, krówka, dinozaur, autobus
- 5 szablonów do układania wzorów
- 2 pałeczki
- szczypce
- łyżka
Wymiary panelu:
- 22 x 22 x2,5 cm


Zadaniem dziecka jest ułożenie/ odwzorowanie obrazka za pomocą kolorowych kulek układając je szczypcami, pałeczkami lub łyżką.
Układanka to zabawka kreatywna, która oferuje wiele zalet dla dzieci:
- rozwija umiejętności manualne - dziecko musi manipulować koralikami, co pomaga w rozwijaniu motoryki małej i koordynacji ręka-oko
- poprawia zdolności poznawcze - dzięki układaniu koralików w różne wzory, dziecko rozwija zdolności poznawcze, takie jak rozpoznawanie kolorów, kształtów, wzorów i liczenia
- wzmacnia koncentrację i cierpliwość - układanie koralików wymaga skupienia uwagi i powolnego, systematycznego działania. Zabawa ta wymaga cierpliwości i jednocześnie wzmaga umiejętność skupienia uwagi.
- buduje kreatywność - zabawka pozwala dziecku na tworzenie własnych wzorów i projektów, co sprzyja kreatywności i wyobraźni
- poprawia samodzielność - dziecko może samodzielnie wybierać koraliki i układać je, co umożliwia mu rozwijanie samodzielności
- stymuluje emocjonalny rozwój - wykonanie pięknych wzorów może pomóc dziecku zbudować pewność siebie i poczucie satysfakcji, co wpływa na pozytywne emocje i rozwój emocjonalny
- wspiera rozwój społeczny - zabawa ta może być wykonywana w grupie, co umożliwia dziecku rozwijanie umiejętności społecznych, takich jak współpraca, komunikacja i negocjowanie.

Układanka z drewnianymi koralikami to zabawka, która oferuje wiele korzyści dla rozwoju dziecka, a jednocześnie stanowi ciekawą i angażującą formę zabawy.
Zestaw zapakowany w kolorowe opakowanie, świetnie sprawdzi się jako prezent. W sklepie Jokomisiada znajdziesz duży wybór edukacyjnych zabawek, sprawdź koniecznie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Naučné hračky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.755 kg |
| EAN: | 5905258521862 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | ok. 22,5 cm x 24 cm x 5 cm |
| waga: | ok. 0,8 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Karton: | 24 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 24 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 23 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 5 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 460 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
