Wózek Widłowy Na Akumulator WH101 Czerwony
Kód: L-13567Související produkty
Detailní popis produktu
Wózek Na Akumulator WH101 Czerwony
Wymiary opakowania:
90 cm x 50 cm x 44 cm
Waga:
17 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická autíčka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 5905323218079 |
| Model: | WH101 |
| Kolor: | Czerwony |
| Silnik: | 2x45W |
| Akumulator: | 1x12V4,5Ah |
| Skrzynia Biegów: | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Wymiary Pojazdu: | 117 cm x 55 cm x 64 cm |
| Prędkość: | 2-4 km/h |
| Masa Własna: | 13kg |
| Max. Obciążenie: | 30kg |
| Czas Ładowania: | 8 godzin |
| Czas Działania: | do 1 godziny |
| Hamulec: | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa: | + |
| Otwierane Drzwi: | ✕ |
| Kluczyki: | ✕ |
| Fotele: | Miękka ekoskóra |
| Koła: | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie: | + |
| Światła: | Przednie i Tylne LED |
| Audio: | MP3 USB |
| Długość towaru w centymetrach: | 90 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 50 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 44 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 33000 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
