Auto Na Akumulator Mercedes EQG 4x4 Czarny
Kód: L-17092Související produkty
Detailní popis produktu
Auto Na Akumulator Mercedes EQG J2088 Czarny
Wymiary opakowania:
115 cm x 64 cm 32 cm
Waga opakowania:
30 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická vozítka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 29.2 kg |
| EAN: | 5905884459492 |
| Model: | J2088 |
| Kolor: | Czarny |
| Silnik: | 4x45W |
| Akumulator: | 12V9AH |
| Skrzynia Biegów: | Automatyczna, 3 prędkości |
| Wymiary Pojazdu: | 121cm x 74cm x 62cm |
| Prędkość: | 3-5 km/h |
| Masa Własna: | 23kg |
| Max. Obciążenie: | 30kg |
| Czas Ładowania: | 8 godzin |
| Czas Działania: | do 1 godziny |
| Hamulec: | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu Zatrzymanie awaryjne z pilota (P) |
| Pasy Bezpieczeństwa: | ✓ |
| Otwierane Drzwi: | ✓ |
| Kluczyki: | ✕ |
| Fotele: | Miękka ekoskóra |
| Koła: | Miękkie EVA |
| Zdalne Sterowanie: | 2.4G |
| Światła: | Przednie i Tylne LED |
| Audio: | USB Wejście MP3 Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach: | 115 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 64 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 32 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 39253.33 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
