Quad Na Akumulator 4x4 DK-CA 005 4x200W 24V Khaki
Kód: L-28191Související produkty
Detailní popis produktu
Quad Na Akumulator 4x4 DK-CA 005 4x200W 24V Khaki
Wymiary opakowania:
112 cm x 60 cm x 46 cm
Waga opakowania:
32 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická vozítka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 32 kg |
| EAN: | 5905991086116 |
| Model: | DK-CA005 |
| Kolor: | Khaki |
| Silnik: | 4x200W |
| Akumulator: | 24V7Ah |
| Skrzynia Biegów: | 2 biegi (przód/tył) |
| Wymiary Pojazdu: | 115cm x 67,5 cm x 71 cm |
| Prędkość: | 3-8 km/h |
| Masa Własna: | 27 kg |
| Max. Obciążenie: | 50kg |
| Czas Ładowania: | 8 godzin |
| Czas Działania: | 1 godzina |
| Hamulec: | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa: | ✕ |
| Otwierane Drzwi: | ✕ |
| Kluczyki: | ✕ |
| Fotele: | Miękka ekoskóra |
| Koła: | Miękkie EVA |
| Światła: | Przednie LED |
| Audio: | USB SD Wejście MP3 Bluetooth |
| Długość towaru w centymetrach: | 60 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 112 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 46 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 51520 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
