Dětská elektrická motorka VESPA skútr na akumulátor
Kód: J-PA0238 BISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Představte svému dítěti svět dobrodružství s touto nádhernou dětskou elektrickou Vespou, která je snem každého malého fanouška dvou kol! Tento klasický skútr, inspirovaný ikonickým designem, je ideální jako nezapomenutelný dárek k narozeninám nebo jakékoli jiné příležitosti. Díky svému fantastickému stylu a kompaktním rozměrům se perfektně hodí pro jízdu doma, ale také bez problémů zvládne cesty v parku nebo na hřišti.
Bezpečnost a zábava jdou ruku v ruce. Skútr je vybaven stabilizačními bočními kolečky, které zajišťují bezpečnou a příjemnou jízdu i pro ty nejmenší. Snadné nasedání a sesedání z pohodlného sedla umožňuje dítěti plně si užívat jízdu podle libosti. Realistický zážitek umocňují svítící světla během jízdy a funkční klakson ukrytý pod tlačítky na řídítkách. Palubní deska s nálepkami hodin a rychloměru dodává motorce ten správný šmrnc.
Tato dětská motorka je navržena pro nejmenší řidiče s rychlostí až 3 km/h a nosností 25 kg. Je to tichý, bezporuchový a bezpečný společník pro první motoristické zážitky. Garantujeme profesionální poradenství a nabízíme záruku 24 měsíců, stejně jako kompletní záruční i pozáruční servis a široký výběr náhradních dílů. Objednávku vyřídíme do 24-48 hodin a na přání vozidlo před odesláním zkontrolujeme. V případě jakýchkoli problémů s dodávkou garantujeme rychlou výměnu dílu nebo celého vozidla bez dalších nákladů.
Technické parametry
- Varianta: Univerzální
- Barva: Bílá
- Baterie: 6V 4,5Ah
- Karoserie: Plast
- Klakson: Ano
- Záruka: 24 měsíců
- Návod: Ano (v českém jazyce)
- Doba nabíjení baterie: 8 hodin
- Doporučený věk: 3+
- Výška od země: 9 cm
- Světelné efekty: Ano
- Jízdní režim: 1 rychlostní stupeň vpřed
- Nabíječka: Ano
- Vzdálenost sedadla od pedálu: 18 cm
- Rozměry sedadla: Šířka 14 cm, délka 24 cm
- Maximální nosnost: 25 kg
- Typ kol: Plastová
- Typ sedadla: Plastové
- Hmotnost balení: 6 kg
- Rozměry balení: 61 x 35 x 31 cm
- Rozměry vozidla: Délka 65 cm, šířka 37 cm, výška 52 cm
- Rychlost: 3 km/h
- Průměr kol: 16 cm
- Pohon: 1 x 6V motor
- Hmotnost vozidla: 4,75 kg
- Montáž: Částečně k samostatnému sestavení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické motorky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6 kg |
| EAN: | 5905258514130 |
| Pohon: | 1 x 6V motor |
| Baterie: | 6V 4,5Ah |
| Jízda: | 1 x převodový stupeň vpřed |
| Rychlost: | 3 km/h |
| Rozměry vozidla: | délka 65 cm šířka 37 cm výška 52 cm |
| Výška od země: | 9 cm |
| Vzdálenost od konce sedadla k plynovému pedálu: | 18 cm |
| Rozměry sedadla: | šířka 14 cm délka 24 cm |
| Kola: | průměr kola 16 cm |
| Nosnost: | 25 kg |
| Rozměry balení: | 61x35x31 cm |
| Hmotnost vozidla: | 4,75 kg |
| Hmotnost balení: | 6 kg |
| Karosérie: | plast |
| Typ kol: | plast |
| Typ sedadla: | plast |
| Světelné efekty: | Ano |
| Klakson: | Ano |
| Nabíječka: | Ano |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Návod: | Ano (v českém jazyce) |
| Doba nabíjení baterie: | 8 hodin |
| Pro děti: | 3 + |
| Barva: | bílý |
| Délka (cm): | 35 |
| Výška (cm): | 61 |
| Šířka (cm): | 31 |
| Objem (gr): | 11030.83 |
| Název varianty: | univerzální |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
