Drewniany WÓZEK dla lalek pchaczyk retro ZA2250
Kód: J-ZA2250Související produkty
Detailní popis produktu
Uroczy, drewniany, wózek dla lalek, z pewnością zachwyci każdą małą opiekunkę lalek, misiów i innych przytulanek. Wózek wykonany jest bardzo z starannie, z wysokiej jakości drewna. Utrzymany jest w bardzo ładnej, dziewczęcej kolorystyce.
Wózek świetnie sprawdzi się także jako pchaczyk, podczas pierwszych spacerów. Będzie wówczas pomocny w nauce chodzenia dla młodszych dziewczynek. Rączka zamontowana jest na takiej wysokości, aby dziecku wygodnie się ją trzymało i pchało wózeczek.
W zestawie znajduje się także miękkie prześcieradło, dzięki któremu laleczkom i misiom będzie się wygodnie leżało. Kółka wózeczka są antypoślizgowe. Zostały wyposażone w gumowe opaski, dzięki którym wózek będzie miał lepszą przyczepność do podłoża i nie spowoduje zarysowań na podłodze.
Wymiary:
- długość: 52cm
- wysokość do budki: 34cm
- wysokość do rączki: 49cm
Teraz każda mała dziewczynka, będzie mogła bez problemu spacerować ze swoimi podopiecznymi.
Wózek zapakowany w eleganckie opakowanie. Idealnie nadaje się na prezent.
Laleczka przedstawiona na zdjęciu nie wchodzi w skład zestawu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kočárek pro panenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 5905258504124 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 52 x 29 x9,5cm |
| waga: | 3,2 kg |
| płeć: | dziewczynka |
| Długość towaru w centymetrach: | 29 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 52 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 10 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 2513.33 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
