Wózek spacerowy dla Lalek lekka spacerówka ZA4545
Kód: J-ZA4545 CYSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Uroczy, lekki wózek spacerowy dla lalki, misia, przytulanki zapewne przypadnie do gustu każdemu dziecku. Każde dziecko lubi opiekować się swoimi lalkami i misiami i potrzebuje do tego odpowiednie sprzętu, aby komfortowo je zabierać na spacer. Wózek został bardzo ładnie wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, tak aby się go komfortowo prowadziło, a lalka bezpiecznie podróżowała. Konstrukcja jest lekka i bezpieczna.
Wózek prowadzi się bardzo komfortowo, jest lekki zwrotny bardzo łatwy w prowadzeniu!
Składany wózek dla lalek w modnym czarnym kolorze w różowe grochy, będzie pasował do każdej stylizacji. Lekki i stabilny wózeczek to idealne rozwiązanie!
Atuty składanego wózka:
- ładne wykonanie z trwałych materiałów
- bezpieczne składanie/rozkładanie
- wygodne uchwyty
- płynnie jeżdżące, podwójne kółka
Wymiary wózka
- wysokość do rączki ok. 54 cm
- szerokość wózka ok. 27 cm
- długość wózka ok.36cm
- fotelik głębokość 14,5 x szerokość 22 x wysokość oparcia 27cm
Teraz każde małe dziecko, będzie mogła bez problemu spacerować ze swymi lalkami, misiami. Sklep Jokomisiada oferuje także inne kolory i modele wózków.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kočárek pro panenky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 5905258521695 |
| certyfikat: | CE |
| wiek: | 3 + |
| wymiar opakowania: | 64 x 13 x 12 cm |
| waga: | 0,9 kg |
| płeć: | dziewczynka chłopiec |
| Kolor: | czarny |
| Karton: | 12 szt. |
| Długość towaru w centymetrach: | 64 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 13 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 12 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 1664 |
| Nazev varianty: | uniwersalny |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
