Motor Na Akumulator BMW F850 Czerwony
Kód: L-11949Související produkty
Detailní popis produktu
Motor Na Akumulator BMW F850 Czerwony
Wymiary opakowania:
109 cm x 39 cm x 55 cm
Waga opakowania:
20 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrická vozítka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5904665995747 |
| Model: | JT5002A |
| Kolor: | Czerwony |
| Silnik: | 2x45W |
| Akumulator: | 12V7Ah |
| Skrzynia Biegów: | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Wymiary Pojazdu: | 111 cm x 62 cm x 76 cm |
| Prędkość: | 3-6 km/h |
| Masa Własna: | 8 kg |
| Max. Obciążenie: | 30kg |
| Czas Ładowania: | 8 godzin |
| Czas Działania: | 1 godzina |
| Hamulec: | Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu |
| Pasy Bezpieczeństwa: | ✕ |
| Otwierane Drzwi: | ✕ |
| Kluczyki: | ✕ |
| Fotele: | Tworzywo sztuczne |
| Koła: | Plastikowe z gumową opaską |
| Zdalne Sterowanie: | ✕ |
| Światła: | Przednie LED |
| Audio: | MP3 USB |
| Długość towaru w centymetrach: | 109 |
| Wysokość towaru w centymetrach: | 39 |
| Szerokość towaru w centymetrach: | 55 |
| Waga gabarytowa w gramach: | 38967.5 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
