Nadzemní bazén se stříškou 244 x 51 cm BESTWAY
Kód: DA-53332Související produkty
Závěsný koš TROPICAL Natural (bez kovové kostrukce bez podstavce)
Skladem - do týdne
3 290 Kč
Polohovací zahradní křeslo s podnožkou Galaxy Plus G050-06IB PATIO
Skladem - do týdne
2 249 Kč
Polohovací zahradní křeslo Setenil Black Edition H047-04PB PATIO
Skladem - do týdne
1 729 Kč
Sada 4 rohových násadek na nožky křesla / lehátka / lůžka ø 18 mm PATIO
Skladem - do týdne
189 Kč
Polohovací zahradní křeslo s podnožkou Lena Plus D001-12BB PATIO
Skladem - do týdne
2 249 Kč
Detailní popis produktu
Kulatý nadzemní bazén s rámem od firmy Bestway je určen na zahradu nebo na zem. Koryto bazénu je vyrobeno z silného třívrstvého PVC materiálu. Rám je vyroben z kovu. Díky svým rozměrům pojme celou Vaši rodinu. Velmi stabilní - můžete se z něho těšit po několik sezón. Další výhodou bazénu je stříška, která je vybavena rozprašovacím zařízením - stačí pouze napojit zahradní hadici. Doporučený objem napuštěné vody: 90%. Tři vrstvy PVC.
Technické parametry:
- Výrobce: Bestway
- Průměr: 244cm
- Objem: 168l
- Výška: 51cm
- Váha: 11,545kg
- Materiál: Plast
- Barva: modrá, žlutá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bazény |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 6942138961812 |
| barva: | modrá, žlutá |
| materiál: | plast |
| Průměr: | 244cm |
| výška: | 51cm |
| Objem: | 168l |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
