10 veleúspěšných her a hraček vánoc 2016

1.Padající opičky: Zábavná dětská rodinná hra pro 2–4 hráče, to jsou Padající opičky.

10 veleúspěšných her a hraček vánoc 2016
  • 1.Padající opičky

Zábavná dětská rodinná hra pro 2–4 hráče, to jsou Padající opičky. Padající opičky nejsou deskovou hrou, ale hrou v prostoru. Základem hry je mít štěstí a odhad.

  • 2.Krycí jména

Hra Krycí jména zaznamenala obrovský úspěch, a to dokonce až tak veliký, že zvítězila v nejprestižnější světové soutěži věnující se společenským hrám- Spiel des Jahres. Hra využívá rafinované postupy pro poodhalování skutečných jmen agentů, kteří vystupují, jak jinak, pod krycími jmény. Je toho ale mnohem více.. 

  • 3.Dostihy a sázky

Tak tohle už je skutečná klasika. Ani letošní vánoce nebyly výjimkou, a herní titul Dostihy a sázky se prodával jako o závod. Propracovaná hra s koníky a stájemi je zárukou dlouhé zábavy celé rodiny. 

  1. 4.Lego Duplo City

Někdo namítne, že stavebnice Lego je drahá. Pokud ale budete sbírat nejprve jednotlivé segmenty, můžete se svými dětmi postupně postavit klidně i celé město. Umožní vám to Lego Duplo a především pak edice Lego City. 

  • 5.Plastový náklaďák

Velký plastový náklaďák se snadno promění v jakési dětské vozítko, stačí se jen odrážet. A to je zřejmě hlavní důvod, proč děti velká plastová auta milují. Kluci i dívky ale také moc rádi cokoliv nakládají a převáží. 

  • 6.Tučňáci na ledu

Tučňáci na ledu patří k dětským hlavolamům a jsou vhodné pro děti od cca 5 let. Cílem snažení je poskládání všech ker na herní desku, při čemž neposední tučňáci kloužou do všech směrů. 

  • 7.RC modely- Pracovní bagr

Mezi ty jednoznačně nejúspěšnější RC modely pro děti patří pracovní stroje a auta, taková, která umí vykonávat nějakou tu práci. 

  • 8.My little Babby born

Tato panenka nadchne každou dívku svým autentickým provedením a schopnostmi koupat se, čůrat nebo realisticky plakat.

  • 9.Kouzelné psaní a čtení

Veliký boom zaznamenaly o letošních vánocích také různé formy elektronických per, která děti učí základy psaní i čtení, pochopitelně zábavnou formou. 

  • 10.Blaze Storm

A na závěr něco pro malé drsné bojovníky. Již dlouhodobě patří bezpečné, přesto ale adrenalinové zbraně Blaze Storm k nejžádanějšímu zboží pro chlapce. Letos nejvíce bodovala pistole Blaze Storm 7033