Kdo si hraje, nezlobí

Hra na četníky a lupiče je nesmrtelná. Bavila generace předešlé a bavit bude i ty, co přijdou po nás. Kdo by neznal legendární Bonnie a Clyde…

 

Hra na četníky a lupiče je nesmrtelná. Bavila generace předešlé a bavit bude i ty, co přijdou po nás. Kdo by neznal legendární Bonnie a Clyde nebo se později nenechal inspirovat seriálovými Profesionály, či existuje snad někdo, komu by neučaroval nepolapitelný Bond, coby agent 007?

Dobro a zlo vždy inspirovalo a stávalo se předlohou dětských her. Již malé děti v mateřské škole dokáží odlišit, na čí straně je spravedlnost a kdo koho po právu honí. Policejní autíčko se tak stává symbolem vítězství pravdy a pocitu bezpečí. Pomáhat a chránit chtějí nejen policisté, ale i děti.

Policejní manévry

Elektrické autíčko policie se hodí  ke každé hře, při níž se dají využít zvukové a vizuální efekty, jimiž hračka disponuje. Auto je poháněno elektromotorem na 12V, má gelovou baterií 12V 4,5Ah a dálkové ovládání 2,4 Ghz pro rodiče. Autíčko disponuje přepínačem jízdy vpřed a vzad. Naprostou kontrolu na rychlostí a směrem vozu má rodič, který má nadvládu nad brzděním vozidla, i když se dítě pohybuje na nesprávné místo.

Bezpečná jízda především

Auto je typicky ztvárněné v policejních barvách, je vybavené červenomodrými blikajícími majáky a má vysílačku, která se napojí na hudební panel. Elektromobil je natolik „vymakaný“, že má k dispozici otevírací dveře se zámkem, otevírací kufr v zadní části vozidla, hudební panel, palubní desku s přepínači zvukových a světelných efektů,  nevyjímaje klakson. Policejní vůz má pomalý start, což je výhoda, protože se auto pohybuje hladce a bez cukání, takže nehrozí žádné nebezpečí, že by dítě ve vozidlo ztratilo stabilitu a nedej bože upadlo.

Při použití plynového pedálu se auto pohybuje plynule. Jakmile dítě nohu sundá, aktivuje se automatická brzda. Autíčko jede na tři rychlosti a na jedno nabití vydrží souběžně jet dvě hodiny čistého času. Autíčko je vhodné pro děti od tří let věku s nosností do 25 kilogramů a zvládá projet běžnými terény. Rychlost vozidla je 3 - 5 km/hod. Záruční doba je 24 měsíců.