Valentýn - svátek zamilovaných

Nechte se inspirovat krásnými dárky k blížícímu se Valentýnu, svátku zamilovaných

Nechte se inspirovat krásnými dárky k blížícímu se Valentýnu, svátku zamilovaných

Pokud máte to štěstí, že jste ve vztahu s milovanou osobou, o vztah byste měli náležitě pečovat. A protože se blíží svátek zamilovaných – Valentýn, hodí se věnovat vaší drahé nebo milému něco, čím ukážete, že ho či ji máte velmi rádi. Někdo věnuje rok co rok kytku květin, někdo volí sladkosti či třeba společnou večeři v restauraci. Pokud chcete věnovat něco, co není k snědku a nějaký čas vydrží, zde je pár tipů na romantické i cool dárky, které se k Valentýnu dokonale hodí.

Velký a krásný plyšový medvěd

Plyšoví medvědi jsou roztomilost sama. Dáváme je malým dětem, ale skvěle se hodí i pro dospělé. Kupříkladu velký plyšový medvěd Valentýn v bílém provedení. Měří neuvěřitelných 160 cm a bude dokonalým důkazem vaší lásky, ať už ji věnujete ženě nebo muži. Není „přeslazeně“ růžový, což ocení všichni, kdo mají rádi romantiku, ale s růžovou a srdíčky to neradi přehání.

Velmi hezky a originálně vypadá medvídek z růží Rose Bear. Aktuálně jej v e-shopu hrackyzadobrekacky.cz seženete v provedení, kdy je medvídek tvořen bílými růžemi a v tlapkách drží růžové srdce z růží. Měří 40 cm, což je dostatečně na to, aby byl v obýváku, ložnici či studentském pokoji krásnou dekorací.

Netradiční, ale skvělý dárek k Valentýnu

Pokud máte medvídků z předešlých let dostatek, můžete věnovat pohodlný, kvalitní a nedocenitelný sedací vak. Sice se jedná o poněkud nákladnější dárek, ale určitě s ním sklidíte velký úspěch. Sytě růžový Tomido Sedací vak ACTIVE je skvělou volbou pro slečny a ženy, modré, zelené nebo šedé provedení sedacího vaku doporučujeme spíše pro muže. Sedací vaky přispívají k pohodě a příjemnému relaxu, ať už si budete povídat nebo třeba sledovat televizi. Uvidíte, že vám jeden nebude stačit.

Nezbývá, než nakoupit a těšit se, až dárek předáte. Určitě budete oba spokojení.