Zahradní domeček udrží děti hodiny venku

Máte malé děti a u domu zahrádku, zahradu nebo prostornou terasu? 

zahradní domečekhračkytadobrékačky

Máte malé děti a u domu zahrádku, zahradu nebo prostornou terasu? Tak to by vám neměl chybět plastový zahradní domeček, který mají velmi rády všechny děti, ať už jde o kluky nebo holčičky. Skvěle se v něm zabaví nejen vaše děti, ale i ratolesti cizí, když vám přijde návštěva. A co je báječné? Spokojeni budou i rodiče, kteří mají jedno dítko. Mnohdy si zde rádi hrají i holčičky nebo kluci o samotě. Vaří, uklízí, větrají a odchází, aby pak s radostí otevřeli dveře a vrátili se „domů“.

Zvolte domeček z kvalitního plastu

Když koupíte kvalitní plastový zahradní domeček, bude vám výborně sloužit po mnoho let. Nezničí ho povětrnostní podmínky, slunce ani déšť. Velmi jednoduše se udržuje, stačí přetřít jej hadříkem namočeným v saponátu.

Do domečku si děti mohou nastěhovat malý dětský nábytek, vejde se do něj kočárek s panenkou, menší dětská kuchyňka, nebo třeba dětský sedací vak, který udělá z domečku útulné hnízdo, útulnou schovku a soukromí pro malé „loupežníky“.

Holčičkám se vyplatí pořídit zmiňovanou kuchyňku, nebo nechat na míru vyrobit úzké stoly, regálky, které si dají podél stěn uvnitř domečku, a budou se moct dosyta hrát na vaření, pečení, vyhlížet tatínka z okna, vítat hosty… Překvapí vás, co vše vaše holčička vymyslí, když jí zajistíte a nabídnete dostatek vybavení.

Domeček s dalšími vychytávkami

K dostání jsou nejen domečky jednoduché, ale i domečky se skluzavkou, verandou a podobně. Čím pestrobarevnější a zajímavější, tím raději se v něm budou dítka hrát.

Variantou dražší, ale krásnou a kvalitní, jsou zahradní domečky ze dřeva. Vyrábí se z odolných dřevin a bývají ošetřeny ochranným nátěrem. Jsou skvělou volbou do moderních přírodních zahrad, kde dokonale zapadnou.

Krásné zahradní domky, ale také stany, teepee, tunely nebo dětské stoly se židlemi, najdete na hrackyzadobrekacky.cz.